TOP 16 – Najlepszy ginekolog w Twoim województwie

Jeśli wciąż nie masz „swojego” ginekologa – czyli takiego, który będzie spełniał Twoje oczekiwania, musisz to zmienić. Z pewnością pomoże Ci w tym nasz ranking. Na podstawie opinii wielu pacjentów stworzyliśmy zestawienie szesnastu najlepszych lekarzy w Polsce. Znajdź specjalistę ze swojego województwa.

1. Woj. pomorskie: dr Robert Czech

Pacjentki, które zachwalają dr Roberta Czecha, podkreślają przede wszystkim jego kompetencję z uwzględnieniem spektakularnych sukcesów w leczeniu niepłodności. Inne dziedziny ginekologii, którymi zajmuje się dr Czech, również są chwalone – zabiegi, diagnostyka czy prowadzenie ciąży. Ważne jest też także oczywiście miłe podejście do pacjentek.

2. Woj. podlaskie: dr Sławomir Sobolewski

Rzetelny, dokładny, delikatny, kompetentny i uprzejmy. Traktuje pacjentki z należytym szacunkiem, a dodatkowo ma wspaniałe poczucie humoru. Jak twierdzą panie „złoty lekarz”. Czy dla specjalisty może istnieć większa pochwała?

3. Woj. mazowieckie: dr Arkadiusz Baran

Setki pacjentek potwierdzają: w województwie mazowieckim jest to zdecydowanie najlepszy lekarz ginekolog. Profesjonalny, skrupulatny, bardzo wnikliwy, a do tego zwyczajnie - po ludzku, uprzejmy. Co więcej – pracuje na najlepszym i najnowocześniejszym sprzęcie.

4. Woj. warmińsko – mazurskie: dr Marek Gowkielewicz

„Usposobienie cierpliwości i oaza spokoju” – tak mówią o tym lekarzu jego pacjentki. A poza tym wychwalają jego profesjonalizm, dużą wiedzę, kompetencję oraz punktualność w przyjmowaniu pacjentek.

5. Woj. kujawsko – pomorskie: dr Jacek Antos

„Świetny lekarz, dobry człowiek” – tak określa się doktora Jacka Antosa. Pacjentki chwalą także jego świetnie wyposażony gabinet, chociaż największe słowa uznania padają pod kątem rzetelności i profesjonalizmu tego specjalisty.

6. Woj. podkarpackie: dr Paweł Zając

Wszystkie panie, które odwiedzają dr Zająca w jego gabinecie, podkreślają jego pięć niezwykle ważnych cech: wiedzę, umiejętność słuchania, empatię, takt i życzliwość. Wydaje się, że dla ginekologa nie ma większego komplementu, niż właśnie takie słowa.

7. Woj. lubelskie: dr Małgorzata Kaczmarczyk (Brzęk)

„Najlepszy lekarz, jakiego znam” – to jedna z wielu pozytywnych opinii na temat tej właśnie Pani doktor. Ponadto, inna pacjentki podkreślają, że jest: „komfortowo, nowocześnie, profesjonalnie, miło i fachowo”. Ilość pozytywnych ocen wyklucza jakąkolwiek pomyłkę – to najlepszy lekarz ginekolog w województwie lubelskim.

8. Woj. małopolskie: dr Inga Ludwin

Pacjentki dr Ludwin zachwalają jej wiedzę, umiejętności, uprzejmość oraz fachowość. Ponadto często podkreślają, że jest to specjalistka o bardzo wysokim poziomie empatii, która potrafi słuchać. Wygląda na to, że jest najlepszym ginekologiem w województwie małopolskim.

9. Woj. świętokrzyskie: dr Marcin Lewandowski

Jednym z ważniejszych aspektów, o których mówią pacjentki doktor Lewandowskiego, jest delikatność w trakcie wykonywania badania – o tym, że jest to szczególnie istotne, nie trzeba nikogo przekonywać. Ponadto, panie zwracają dużą uwagę na cierpliwość lekarza, kulturę w rozmowie z pacjentką oraz dużą wiedzę. Polecany w świętokrzyskim.

10. Woj. śląskie: dr Dawid Serafin

„Profesjonalny” – to słowo, które najczęściej pada w pozytywnych opiniach o doktorze Dawidzie Serafinie. Specjalista z Katowic bardzo szybko zapracował sobie na najwyższe oceny – pacjentki podkreślają bowiem też jego szeroką wiedzę, uprzejmość oraz takt.

11. Woj. łódzkie: dr Arkadiusz Papis

„Cóż napisać. Najlepszy ginekolog na świecie” – to opinia jednej z pacjentek. Ponadto, panie, które o swoich intymnych kłopotach mówią temu właśnie lekarzowi, podkreślają jego wielki takt, uprzejmość, wnikliwość, dokładność i ogromną wiedzę. Wniosek nasuwa się sam – to zdecydowanie najlepszy lekarz w województwie łódzkim.

12. Woj. opolskie: Ryszard Dutkowiak

Według licznych opinii najbardziej zainteresowanych, czyli samych pacjentek, doktor Dutkowiak jest tym, którego z całą pewnością można uznać za „swojego” lekarza. Ciepły, życzliwy, a dodatkowo niezwykle kompetentny – to wszystko, z czym możemy spotkać się w gabinecie ginekologa z Brzegu.

13. Woj. wielkopolskie: Paweł Jachowski

To specjalista z Poznania, który od wielu lat cieszy się nieposzlakowaną opinią swoich pacjentek. Panie opisują go jako dobrego, godnego zaufania, cierpliwego i empatycznego specjalistę, który dodatkowo pokazuje pełny profesjonalizm. Z pewnością jest to ginekolog godny polecenia.

14. Woj. dolnośląskie: Anna Gryboś

„Wybierając dr Gryboś sugerowałam się opiniami zamieszczonymi na tym portalu. I nie zawiodłam się! Pełen profesjonalizm, kompetencja i kompleks usług (usgSonomammografiaSonomammografia, czyli USG piersi, to badanie gruczołu piersiowego. Obok mammografii stanowi jedną z najpopularniejszych metod diagnostycznych chorób piersi. Badanie to jest zalecane kobietom do 35 roku życia z uwagi na gęstą budowę gruczołu piersiowego w młodym wieku oraz w przypadku zmian mastopatycznych w przypadku, gdy mammografia jest niewystarczająca. Wskazana jest również kobietom, które w okresie klimakterium stosują HTZ wpływającą na zgęstnienie struktury piersi. Badanie to nie naraża pacjentek na promieniowanie jonizujące.   , cytologiaBadanie cytologiczne Polega na pobraniu rozmazu z tarczy części pochwowej oraz  z kanału szyjki macicy w celu oceny, czy złuszczające się komórki są prawidłowe, czy mają cechy patologiczne. Zależnie od sposobu pobierania materiału wyróżnia się metody pośrednie, polegające na aspirowaniu treści zawierającej samoczynnie złuszczone komórki  oraz  metody bezpośrednie, polegające na ścieraniu  nabłonka z powierzchni błony śluzowej. Badanie to jest całkowicie bezbolesne. Dzięki niemu możliwe jest wykrycie raka szyjki macicy. Cytologia jest badaniem rutynowym, wszystkie kobiety w wieku od 25 do 59 lat raz na trzy lata mogą ją zrobić bezpłatnie. , badanie piersi, skierowanie na badania) wszystko to przeprowadzone w miłej atmosferze. Polecam wszystkim, którzy nie przepadają za wizytami u ginekologa; dzięki Pani dr Gryboś zmienią zdanie na pewno!” – to tylko jedna z setek podobnych opinii. Nie mamy już nic do dodania – polecamy.

15. Woj. lubuskie: Robert Markowski

Temu lekarzowi pacjentki zawdzięczają naprawdę sporo – w ocenach bardzo często pojawiają się słowa: „Uratował moje dziecko”. Ponadto, wychwalany jest za zwykłe, „ludzkie” i życzliwe podejście do pacjentek. Na pewno zasłużył na miano najlepszego lekarza w województwie lubuskim.

16. Woj. zachodniopomorskie: dr Rafał Kurzawa

Polecają go niemal wszystkie pacjentki, które odwiedziły jego gabinet. Profesjonalny, miły, taktowny i cierpliwy – czyli dokładnie taki, jaki powinien być lekarz. Tak duża ilość pozytywnych ocen nie może być przypadkiem – my również polecamy!

Dodaj komentarz