Internautki oceniają dermokosmetyki

Komentarze

Płyn do higieny intymnej: Od lat używam tego samego żelu do higieny intymnej, trzymam się jednej marki, jakoś nie chcę ryzykować podrażnień itp. nie zmieniałam go nawet w okresie ciąży i połogu. W tym wypadku reklama w formie giftu jest tą która najlepiej do mnie dotrze, jak już mam w domu to na pewno spróbuje i może się przekonam. Plus za pompkę - ostatnio jak coś pompki nie ma to z góry odpada. Opakowanie nie powala, ale powiedziałabym że jest typowe dla produktów aptecznych. Probiotyk ginekologiczny: Nigdy nie słyszałam o takim produkcie, znam tylko takie zwykłe probiotyki i używam w przypadku kłopotów żołądkowych lub przy braniu antybiotyku. Gdyby lekarz ginekolog zalecił mi coś takiego to bym kupiła.
Zaczęłam stosować płyn do higieny intymnej. Jestem mamą karmiącą. Jest bardzo delikatny i przyjemny. Na pewno się bardzo przyda. Probiotyki również, zwłaszcza, że chodzę też z dzieckiem na basen. Tabletki już wcześniej znałam i bardzo sobie je cenię.
Płyn: opakowanie ładne, zgrabne, poręczne, z pompką, co stanowi duży plus; sam płyn delikatny i łagodny, czyli taki, jaki powinien być, Probiotyk: łatwe do połknięcia kapsułki
Probiotyki, już wcześniej stosowałam z powodu infekcji dróg rodnych w czasie pierwszej i drugiej ciąży. bardzo były pomocne - bo infekcja szybko znikała:) Płyn do higieny intymnej - żel jest wydajny, plusem jest, że jest bezzapachowy, odświeża i nie podrażnia. bardzo wygodna buteleczka.
Płyn jest delikatny o przyjemnej żelowej konsystencji. Ma przyjazne pH i dobry skład. Tabletki LaciBios femina - niewielkie, a "śliska" faktura ułatwi ich połkniecie. Produkty (zwłaszcza płyn) są elegancko i dyskretnie zapakowane.

Dodaj komentarz